Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 44 Kč 22 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


Po dokončení objednávky domény nebo hostingu Vám je v dalším e-mailu zaslána také výzva k platbě ve formátu PDF, která obsahuje všechny potřebné údaje jak správně a včas zaplatit např.: Var. symbol platby, Datum vystavení a Celkovou částku.

Objednáváte-li registraci nové domény pak důrazně doporučujeme neváhat a provést úhradu ihned po obdržení výzvy k platbě. Objednávkou domény nevzniká rezervace domény pouze pro vás. Registrační pravidla neumožnují provést rezervaci domény před zaplacením a z tohoto důvodu Vám ji ani my nemůžeme nabídnout. Při registrací nových domén tedy platí "kdo dříve zaplatí, ten bude doménu vlastnit".

V ostatních případech doporučujeme odeslat úhradu nejdéle den před Datem splatnosti, tak aby byla celková částka připsána na našem bankovním účtu nejdéle v den splatnosti. Datem splatnosti opravdu není myšleno datum, kdy máte zaslat platbu. Pouze včasnou a řádně provedenou úhradou předejdete jakémukoliv problému souvisejícím s provozem vaší domény a webového obsahu.

V případě, že jste výzvu k platbě na Váš e-mail neobdrželi, lze si ji dodatečně stáhnout v sekci Platby a to po přihlášení do administrace (zákaznické sekce). V případě, že jste zapoměli Vaše přihlašovací údaje postupujte dle nápovědy zde: Nemám přihlašovací údaje, jak je získám?

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení