Vydělávejte s námi a bez investic Vydělávejte spolu s námi

Zaregistrujte se

Aby bylo možné vydělané peníze připsat právě Vám, potřebujeme od Vás registraci v našem systému. Váš affiliate program bude aktivován, jakmile u nás budete mít nějaké aktivní služby.

Zašlete odkaz známým / vložte skript na svou stránku

Ve své administraci v části affiliate najdete affiliate odkazy nebo zdrojové kódy reklam, které můžete použít na svém webu, školním fóru, Facebooku, Google+, atd atd. Pokud máte např. svou doménu, můžete využít bannerových reklam, pokud preferujete osobní doporučení, můžete zaslat kamarádovi odkaz.

To je vše, už vyděláváte

Jakmile přes Vaše doporučení někdo realizuje novou objednávku, bude Vám připsána adekvátní provize na kredit. Kredit můžete použít buď k zaplacení svých služeb, nebo si můžete nechat peníze zaslat.

Obchodní podmínky

Provizi můžete získat za svého kamaráda, známého, návštěvníka webu nebo kohokoli jiného

Neomezujeme Vás nijak v použití doporučení, i když konkurence často takové praktiky používá. Affiliate odkazy nebo reference můžete používat i mezi známými. Přeci jen je osobní doporučení s vlastní zkušeností tou nejlepší možností, jak zajistit úspěšnost pro Vaše provize.

Základní služby a provize:

  • Webhosting 10%
  • Virtuální servery 10%
  • Serverhousing 10%
  • Herní servery 10%

Jak systém funguje

Po aktivaci provizního systému máte k dispozici celou řadu nástrojů pro propagaci zde uvedených služeb. Mezi základní nástroje patří kategorie se statickými a animovanými bannery. U každého banneru se nachází html kód, který stačí umístit na Vaše stránky a ihned se začíná zobrazovat reklama s Vašim jedinečným kódem.

Dále je samozřejmě k dispozici url odkaz, který můžete použít dle vastního uvážení kdekoliv na internetu (od vlastních stránek až třeba po Facebook).

Pečlivě jsme se věnovali i statistickým údajům, které Vám mohou pomoci při optimalizaci Vašeho výdělku. K dispozici máte od nás přehledné grafy, které ukazují přesný počet zobrazení banneru, počet kliknutí na banner/odkaz apod.

Více podrobností a tipů je dále dostupných v administraci po registraci a aktivaci provizního systému.

Výplata provizí

Provize z objednaných a zaplacených služeb převádíme ihned na Váš kredit, který je součástí Vašeho účtu. Kredit lze vyplácet jednou měsíčně. Navíc z kreditu lze uhradit jakoukoliv námi nabízenou službu od registrace / prodloužení domény až po serverhousing.

Provize získáváte za celý rok prodané služby, i v případě, že klient platí službu měsíčně. Tedy v případě měsíční platby dostáváte provizi každý měsíc po celý rok po každém realizovaném příjmu platby na náš účet.

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení