• Nakonfigurujte si Raspberry přímo u nás, nebo zvolte jinou dostupnou možnost.

  • Operační systém, který bude na Raspberry nainstalován.

  • Bonusová služba NFS záložní disk - každý má 1GB zdarma.

KONFIGURACE VLASTNÍHO RASPBERRY PI

Nakonfigurujte si u nás vlastní Raspberry Pi, které Vám dle zvolených parametrů připravíme. Vybrat si můžete z různých parametrů:

Ceny Raspberry Pi jsou kalkulovány dle aktuálního kurzu Koruny k Euru.  

Raspberry Pi konfigurace

Konfigurátor Vám dle zvolených parametrů vypočítá cenu Raspberry Pi hostingu a případně i cenu za zakoupené Raspberry Pi. V ceně zakoupeného Raspberry Pi jsou zahrnuty položky jako je vybraná pamětová karta a USB kabel pro připojení. Po zaplacení se stává Raspberry Pi Vaším majetkem. Veškeré ostatní komponenty (Freya redundant USB Power Supply, internetová konektivita 100Mb/100Mb unlimited bandwidth, backup UPS,...) dostanete od nás. Můžete si vybrat i možnost zaslání Vašeho vlastního Raspberry Pi do našeho datacentra. Pro zapojení vlastního zařízení je nutné zaslat nejenom samotné zařízení paměťovou kartu s nakonfigurovaným OS a přidělenou IP adresou.

Cloud úložiště

Ke každému objednanému Raspberry Pi, hostovanému u nás, dostanete 1GB NFS Cloud úložiště zdarma přímo napojeného ke svému zařízení pro realizaci Vašich záloh. Můžete si vybrat i více prostoru, vše záleží pouze na Vás.

Užijte si zábavu s Raspberry Pi a kvalitní službou za minimální cenu od nás :-)

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení