Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 32 Kč 16 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


CMS je zkratka z anglických slov Content Management System, což v doslovném překladu zní Systém pro správu obsahu.

Obvyklejší asi je používat český termín Redakční systém. Redakční systém je program, který vám umožní jednoduše vytvářet obsah Vašich stránek bez toho, aniž byste se museli zabývat nějakým složitým nastavováním vzhledu a programováním.

Vzhled si vyberete pomocí tzv. šablony a do této šablony je pak „nasměrován“ vámi vytvořený obsah (textové články, obrázky, odkazy apod.) Změna vzhledu pak spočívá ve výměně šablony a obsah se nemění, je přizpůsoben novému vzhledu automaticky.

Redakční systém je pak určen také začátečníkům, neboť vkládání obsahu se podobá práci s textovým editorem, což lze v dnešní době považovat za nutné minimum každého uživatele osobního počítače.

S redakčním systémem také nejste vázáni na konkrétní operační systém, vše se ovládá pomocí standardního internetového prohlížeče. Některé systémy podporují české prostředí, jiné ne. Např. Joomla! podporuje používání českého prostředí, ale také i možnost vkládat obsah článků v češtině, případně vytvářet obsah i v odlišných jazycích.

Instalaci si můžete objednat zdarma zde:  https://best-hosting.cz/cs/webhosting

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení