Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 44 Kč 22 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


WordPress je blogovací publikační systém napsaný v PHP a MySQL. Pomocí WordPressu můžete vytvořit své vlastní stránky, aniž byste uměli programovat. Můžete mít tedy webovou prezentaci jako kdokoli jiný.

WordPress vyvíjen pod licencí GPL a je silně podporován společností Automattic jejíž vývojáři se WordPressu věnují. WordPress je oficiální nástupce systému b2 a má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, počet jeho stažení se počítá na stovky tisíc.

U nás můžete dokonce dostat WordPress i předinstalovaný na novém hostingu. Stačí si tedy objednat doménu s hostingem a při objednávce zvolit doplňkovou aplikaci WordPress. Po dokončení objednávky Vám bude aplikace předinstalována na Váš nový hosting.

Velikou výhodou systému WordPress je bohatá dokumentace popisující všechny používané webové prvky v základním jádře. Každý uživatel může dohledat funkčnost jednotlivých používaných příkazů. Tato podrobná dokumentace umožňuje rychlé a efektivní rozšiřování základních funkčností pomocí nových pluginů (doplňujících modulů) a úprav na míru.

Ke stažení je i velké množství grafických šablon (bezplatně i za poplatek), které umožňují každému si najít design, který se mu líbí a vyhovuje jeho požadavkům.

Objednat WordPress na novém hostingu

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení