Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 44 Kč 22 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


Název Joomla vznikl zkomolením svahilského slova „jumla“ (vyslovuje se jako džumla). To v překladu znamená „v celku“. Název přesně vyjadřuje možnosti open-source systému – obsahuje všechny možné funkcionality, které může webmaster (či běžný uživatel) potřebovat při tvorbě vlastního projektu postaveného na pokročilém redakčním systému.

Joomla! umožňuje využít velkého množství free šablon, které je jednoduché stáhnout i použít na web. Tyto šablony fungující díky HTML a CSS je možné personalizovat a upravovat na míru. 

Kromě základních funkcí (vyjmenovaných výše) umožňuje Joomla! provozování elektronického obchodu, webové galerie, využití lokalizace (multijazyčné verze) a množství dalších užitečných funkcionalit.

Vyšší verze systému (2.5 a výše) je možné používat i na jiných databázových systémech, než je MySQL – tedy PostgreSQL, Oracle, SQLite a dalších.

Open-source je napsán pod licencí GNU General Public License, takže je možné ho volně používat pro další účely, ale je nutné zachovat stávající licenci (model autorské licence copyleft).

Objednejte si levný hosting s aplikací Joomla

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení