Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 44 Kč 22 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


Dobrý den, momentálně využívám u konkurence VPS, ale jelikož nejsem profík a šla jsem k nim před lety hlavně z důvodu multihostingu za levnou cenu, což tehdy byla jediná varianta, tak jsem měla v posledních letech u nich problémy týkající se nekvalitního zabezpečení serveru, kdy mi hackeři napadli několikrát wordpress a mělo to vliv i na e-maily, které mi pak google blokoval ohledně přeposílání a mraky problémů s tím.

Dobrý den, standardně připravujeme každý VPS na míru zákazníkovi, takže se nemusíte bát, že by bylo např. použito stejné heslo k některým službám. Vlastní konfiguraci VPS si můžete navolit na https://best-hosting.cz/cs/virtualni-servery-vps/konfigurator-virtualniho-serveru.

Nemohu si něco takového dovolit, potřebuji dobré zabezpečení a podporu.

Zajímá mě, cena, do jaké míry je v ceně podpora a jaká, jak je VPS nastaveno a zabezpečeno, aby se mi toto již nikdy nestalo.

Pokud zmiňujete, že nejste profík, můžeme Vám doporučit aplikaci ISPConfig (Debian), kde se jedná o webové rozhraní, které zajišťuje mnoho funkcí za Vás, aniž byste potřebovala hluboké znalosti ohledně problematiky. Můžete si tedy vytvořit neomezený počet hostingů ke svým doménám, neomezený počet e-mailů, databází, FTP přístupů, DNS záznamů, atd...vše přes webové rozhraní serveru.

Co se týče WordPressu, můžeme jedině doporučit pravidelnou aktualizaci, kterou má WP zvládnutou snad nejlépe z podobných CMS. Prakticky stačí pravidelně kontrolovat aktualizace a v administraci WP dát "aktualizovat" + aktualizace pluginů.

Dále potřebuji vědět, zda mohu mít u Vás na VPS více domén, neboli neomezeně, což nyní má u stávajícího providera. Jak by případně pak probíhal převod k Vám, aby nebyl výpadek.

Děkuji moc za Vaše odpovědi a Váš čas.

Přeji pěkný večer.

Převod domén bez výpadku je také jednoduchý. Stačí si objednat VPS, vytvořit si hostingy pro dané domény, zprovoznit DNS záznamy (duplicitně oproti stávajícím, ale nasměrované na nový VPS) a po kontrole funkčnosti změnit např. NSSET. Např. zde můžete nalézt zajímavé informace o migraci: https://best-hosting.cz/cs/napoveda/migrace-webovych-stranek-od-jineho-poskytovatele.

Samozřejmě, pokud byste potřebovala spolupráci administrátora, cena VPS tuto individuální práci nezahrnuje, aby mohla být co možná nejnižší. Standardně by pak byla za hodinu práce účtována částka 350 Kč (zákroky na VPS, úpravy dle vlastních požadavků ...). Samozřejmě podporu (chat, autorizované požadavky, e-mail) máte zdarma.

V případě dotazu se na mne neváhejte obrátit, jak e-mailem nebo telefonicky na 491 618 522.

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení