Předinstalované aplikace

Ve své nabídce Vám přinášíme zdarma předinstalované aplikace, které jsou označované jako Open-Source software (OSS). Jsou tedy volně k použití a jejich fanouškovská základna zajišťuje vývoj nových verzí a přídavných modulů.

Zdrojové kódy těchto aplikací jsou volně ke stažení, takže je šikovní programátoři upravují pro svoje účely. Díky tomu mohlo vzniknout velké množství Open-Source redakčních systémů, elektronických obchodů a dalších užitečných aplikací.

Nejznámějším Open-Source blogovacím systémem je Wordpress. Ten můžete mít k dispozici díky jedinému kliku v administraci. Pro větší projekty (např. typu internetový magazín) se hodí například Joomla! a Drupal. Pokud potřebujete zprovoznit spíše elektronický obchod, vyberte si z aplikací osCommerce, Zen Cart a Magento

Nabízíme Vám servery, které jsou přímo optimalizované pro Open-Source software. Předinstalované aplikace (Wordpress, Drupal, Magento a další) na našich serverech budou fungovat bezchybně a velmi rychle bez zbytečných prodlev.

Stačí si vytvořit objednávku nového hostingu a po výběru konkrétního tarifu zvolit požadovanou aplikaci. Aplikace můžete taktéž instalovat na již existující hosting. Stačí použít doplňkové služby v administraci.