Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 32 Kč 16 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


Ve své nabídce Vám přinášíme zdarma předinstalované aplikace, které jsou označované jako Open-Source software (OSS). Jsou tedy volně k použití a jejich fanouškovská základna zajišťuje vývoj nových verzí a přídavných modulů.

Zdrojové kódy těchto aplikací jsou volně ke stažení, takže je šikovní programátoři upravují pro svoje účely. Díky tomu mohlo vzniknout velké množství Open-Source redakčních systémů, elektronických obchodů a dalších užitečných aplikací.

Nejznámějším Open-Source blogovacím systémem je Wordpress. Ten můžete mít k dispozici díky jedinému kliku v administraci. Pro větší projekty (např. typu internetový magazín) se hodí například Joomla! a Drupal. Pokud potřebujete zprovoznit spíše elektronický obchod, vyberte si z aplikací osCommerce, Zen Cart a Magento

Nabízíme Vám servery, které jsou přímo optimalizované pro Open-Source software. Předinstalované aplikace (Wordpress, Drupal, Magento a další) na našich serverech budou fungovat bezchybně a velmi rychle bez zbytečných prodlev.

Stačí si vytvořit objednávku nového hostingu a po výběru konkrétního tarifu zvolit požadovanou aplikaci. Aplikace můžete taktéž instalovat na již existující hosting. Stačí použít doplňkové služby v administraci.

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení