Objednejte si hosting

Webhosting 'Bez Limitu' od 44 Kč 22 Kč

Objednat

Objednejte si VPS

Virtuální servery od 99 Kč 49.5 Kč

Objednat


Servery Fujitsu

Při umístění Vašeho serveru do našeho datacentra nabízíme dotované ceny na servery Fujitsu včetně doživotní záruky.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !

Nabízíme: modelová řada Fujitsu Primergy RX100, RX200, RX300, RX600 a RX900

Postaráme se o Váš server od objednání po umístění do datacentra a připojení k internetu. Navíc k těmto serverům nabízíme i instalaci OS Linux (CentOS, Open Suse, Debian, ...) a následnou správu.

Představujeme:

Více informací: napište nám nebo volejte ZDARMA na 800 220 440

Fujitsu Green ITEnergy Star

Komplexní řada produktů v provedení do racku

Servery PRIMERGY RX v provedení do racku jsou dokonalou platformou pro vytváření dynamických infrastruktur pro podnikové procesy v současnosti i v příštích deseti letech. Tyto servery jsou založeny na průmyslových standardech a soustřeďují se na tyto nejdůležitější vlastnosti: energetickou účinnost, spolehlivost, optimalizaci pro účely virtualizace, snadný provoz a údržbu a budoucí flexibilitu. Bez potíží tedy splní vaše požadavky na výjimečně nízké náklady. Svými optimálními provozními náklady a dlouhodobou použitelností odpovídají kvalitě informačních technologií, kterou vyžadují zákazníci. Servisní balíčky na míru zajišťují nejlepší technickou podporu pro vaše informační technologie.


 

Fujitsu Primergy RX 100

Vysoce modulární všestranný server v provedení do racku s optimalizovanými náklady.
Datová centra stále častěji hledají řešení platformy, která mají minimální vliv na rozpočet a jsou snadno implementovatelná a provozovatelná. Server PRIMERGY RX100 S6 je správná volba. Server RX100 S6 splňuje potřeby podnikových aplikací díky technickému vývoji – čtyřjádrové procesory řady Intel® Xeon® 3400 a nový dvoujádrový procesor Intel® Core™ i3 , integrovaný řadič RAID 0, 1, 5, 6 a paměť s velikostí až 32 GB. Spolehlivý výkon serveru pro současné i budoucí potřeby. Sjednocuje výhody levné technologie pevných disků SATA nebo technologií SAS/SSD a prostorově úsporné provedení s výškou 1U a hloubkou méně než 60 cm. Integrované funkce pro síť a správu spolu s nejnovějšími technologiemi úspory energie činí ze systému ideální volbu pro řešení infrastruktury zákazníků s omezeným rozpočtem. Získejte spolehlivost 24/7.

Fotogalerie:

Fujitsu Primergy RX 100 S6

Fujitsu Primergy RX 100 S6

Fujitsu Primergy RX 100 S6

nahoru


 

Fujitsu Primergy RX 200

Maximální produktivita ve skříni s výškou 1U.
PRIMERGY RX200 S6 pro maximální produktivitu, je-li rozhodujícím kritériem efektivita.
Větší výkon a rozšiřitelnost a větší spolehlivost v provedení plochého racku s rozměrem pouze 1U – s významně zvýšeným poměrem výkonu a spotřeby energie. Inovativní konstrukce systému PRIMERGY Cool-safe™ je správnou odpovědí na žhavé problémy spotřeby energie a chlazení v datových centrech. Výsledkem je udržitelný vysoký výkon serveru, dlouhá životnost součástí a menší požadavky na chlazení datového centra. Špičkový výkon nové řady procesorů Intel® Xeon® processor 5600 může být plně využit ve výkonných konfiguracích pamětí a pevných disků.

Fotogalerie:

Fujitsu Primergy RX 200 S6

Fujitsu Primergy RX 200 S6

Fujitsu Primergy RX 200 S6

 

Fujitsu Primergy RX 200 S6

nahoru

 

Více informací: Napište nám nebo volejte ZDARMA na 800 220 440

Související odkazy:

+420 491 618 519 Technická podpora
+420 491 618 517 Objednávky, fakturace
podpora@best-hosting.cz Technická podpora
ucetni@best-hosting.cz Fakturační oddělení