Servery Fujitsu Primergy RX

Servery Fujitsu

Při umístění Vašeho serveru do našeho datacentra nabízíme dotované ceny na servery Fujitsu včetně doživotní záruky.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !

Nabízíme: modelová řada Fujitsu Primergy RX100, RX200, RX300, RX600 a RX900

Postaráme se o Váš server od objednání po umístění do datacentra a připojení k internetu. Navíc k těmto serverům nabízíme i instalaci OS Linux (CentOS, Open Suse, Debian, ...) a následnou správu.

Představujeme:

Více informací: napište nám nebo volejte ZDARMA na 800 220 440

Fujitsu Green ITEnergy Star

Komplexní řada produktů v provedení do racku

Servery PRIMERGY RX v provedení do racku jsou dokonalou platformou pro vytváření dynamických infrastruktur pro podnikové procesy v současnosti i v příštích deseti letech. Tyto servery jsou založeny na průmyslových standardech a soustřeďují se na tyto nejdůležitější vlastnosti: energetickou účinnost, spolehlivost, optimalizaci pro účely virtualizace, snadný provoz a údržbu a budoucí flexibilitu. Bez potíží tedy splní vaše požadavky na výjimečně nízké náklady. Svými optimálními provozními náklady a dlouhodobou použitelností odpovídají kvalitě informačních technologií, kterou vyžadují zákazníci. Servisní balíčky na míru zajišťují nejlepší technickou podporu pro vaše informační technologie.


 

Fujitsu Primergy RX 100

Vysoce modulární všestranný server v provedení do racku s optimalizovanými náklady.
Datová centra stále častěji hledají řešení platformy, která mají minimální vliv na rozpočet a jsou snadno implementovatelná a provozovatelná. Server PRIMERGY RX100 S6 je správná volba. Server RX100 S6 splňuje potřeby podnikových aplikací díky technickému vývoji – čtyřjádrové procesory řady Intel® Xeon® 3400 a nový dvoujádrový procesor Intel® Core™ i3 , integrovaný řadič RAID 0, 1, 5, 6 a paměť s velikostí až 32 GB. Spolehlivý výkon serveru pro současné i budoucí potřeby. Sjednocuje výhody levné technologie pevných disků SATA nebo technologií SAS/SSD a prostorově úsporné provedení s výškou 1U a hloubkou méně než 60 cm. Integrované funkce pro síť a správu spolu s nejnovějšími technologiemi úspory energie činí ze systému ideální volbu pro řešení infrastruktury zákazníků s omezeným rozpočtem. Získejte spolehlivost 24/7.

Fotogalerie:

Fujitsu Primergy RX 100 S6

Fujitsu Primergy RX 100 S6

Fujitsu Primergy RX 100 S6

nahoru


 

Fujitsu Primergy RX 200

Maximální produktivita ve skříni s výškou 1U.
PRIMERGY RX200 S6 pro maximální produktivitu, je-li rozhodujícím kritériem efektivita.
Větší výkon a rozšiřitelnost a větší spolehlivost v provedení plochého racku s rozměrem pouze 1U – s významně zvýšeným poměrem výkonu a spotřeby energie. Inovativní konstrukce systému PRIMERGY Cool-safe™ je správnou odpovědí na žhavé problémy spotřeby energie a chlazení v datových centrech. Výsledkem je udržitelný vysoký výkon serveru, dlouhá životnost součástí a menší požadavky na chlazení datového centra. Špičkový výkon nové řady procesorů Intel® Xeon® processor 5600 může být plně využit ve výkonných konfiguracích pamětí a pevných disků.

Fotogalerie:

Fujitsu Primergy RX 200 S6

Fujitsu Primergy RX 200 S6

Fujitsu Primergy RX 200 S6

 

Fujitsu Primergy RX 200 S6

nahoru

 

Více informací: Napište nám nebo volejte ZDARMA na 800 220 440

Související odkazy: